SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Ymnighetshorn 7096243
nr 709 6243
Ymnighetshorn
sent 1800-tal, nysilver, höjd: 75, skada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 19:32:11
700 kr
1.500 kr
2.200 kr
2.600 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.